Ersan ALTIOK

16 Nisan 2022

Ersan ALTIOK Adana ‘da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana’ da tamamladıktan sonra  Çukurova Üniversitesi Fen -Edebiyat Fakültesi Fizik bölümünden mezun oldu. Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesinde yüksek lisansını tamamladı. Üniversite sıralarını paylaştığı ve halen hayat ve iş ortağı olan Neslihan Altıok ile hayatını birleştirdi. Vatani görevini Mardin de tamamladı. Ersan Altıok iki erkek çocuğu babasıdır. 2002 yılından itibaren özel eğitim kurumlarında görev aldı . 7 yıl bir kurumda çalıştıktan sonra 8 yıl boyunca özel bir dershanenin kurucu ortaklığını yürüttü ardından Özel okulculuk sektörüne adım atan Altıok Özel ERAL okullarının kurucu ortağı-Genel müdürü  olarak eğitimde hem yenilikleri hem de değişimleri yakından takip etmektedir. Öğretmenlik hayatında öğrenci-veli iletişimi, öğrenci koçluğu, performans artırma teknikleri, zaman yönetimi, hayat koçluğu, fizik nasıl öğretilmeli, öğrenme farklılıkları, teknolojinin eğitimdeki yeri vb. konularda sayısız seminer verdi. İş hayatında yönetim ve planlama, yönetim-organizasyon, marka-patent ve faydalı model, işletme yönetimi, eğitim hukuku, reklam ve planlama, dijital eğitim, Sanal dünyada eğitimin önemi, z kuşağı ne ister vb birçok konu üzerine ciddi çalışmalarına devam etti. Altıok deneyimlerini, hem öğrencileri hem de arkadaşları ile paylaşarak her geçen gün arttırmayı tercih eden bir yapıya sahip. Fotoğrafçılığa olan merakının yanında, turizm ve organizasyon işlerinde de aktif olarak rol almayı, takım ruhunu önemsiyor. Özel Eral okullarında Genel müdürlük görevinin yanında güçlü genç bir yönetim ile Güney Eğitim Vakfının da başkanlığını yürütmektedir. Güney Eğitim Vakfı harici çeşitli STK üyelikleri ve görevlerinin dışında aile , dost meclisi sohbetlerinden ve topluma faydalı işlerle ilgili birlikteliklerden keyif alıyor.    

Read more

Vatan YALI

16 Nisan 2022

Vatan YALI 1965 Adana doğumluyum. Evli iki çocuk babasıyım. İlk orta Lise öğrenimimi Adana da tamamladım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Selçuk Üniversitesi Sosyal bilimler Enstitüsü “Muhasebe ve Denetim”  alanında 2017 yılında Yüksek lisansımı tamamladım. Mali Müşavir ve Bağımsız denetçi olarak Serbest çalışmaktayım. Adalet Bakanlığında Yeminli Bilirkişilik ,SMMM odası disiplin kurulu üyeliği, danışma meclisi üyeliği, Yerel ve uluslararası sivil toplum kuruluşlarında üyelik ve Genel  Saymanlığı görevlerinde bulundum.

Read more

Çağlar ESENCAN

6 Temmuz 2020

1994 yılında Adana’da dünyaya geldim. İlkokul ve ortaokulu Adana’da tamamladım. 2012 yılında   Çağ Üniversitesi İngilizce  Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümünü kazandım,Üniversite dönemimde yöneticilik programları üzerine seminerlere katıldım ve uluslararası  sertifikalara sahip oldum. Üniversitenin 3. Sınıfında Work and Travel programına katılmak üzere Amerikada bulundum ve 4 ay boyunca orada yaşadım. Üniversiteden mezun olduktan sonra Üniversite zamanında da staj yaptığım  Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezinde göreve başladım. 3 yıl içinde çeşitli bölümlerinde çalıştığım kurumun şu anda Genel Koordinatörlüğünü yapmaktayım. İş hayatına devam ederken 2. Üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünden de mezun oldum.

Read more

Seyla ÇİÇEKÇİ

6 Temmuz 2020

Adana doğumlu Seyla Çiçekçi, ilk ve ortaokul eğitimini Adana’da, lise eğitimini Bursa’da tamamladı. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun olduktan sonra, 2017-2019 yıllarında Psikoloji alanında Yüksek Lisansını tamamladı. Osmaniye’de görev yaptıktan sonra Adana’ya gelen Seyla Çiçekçi, MEB’da ve Psikoterapi alanında çalışmakta,  psikoloji eğitimlerine devam etmektedir. İlgi alanları içerisinde fotoğraf ve dalış sporu bulunmaktadır.

Read more

Polen GÜNEŞ ŞANLI

6 Temmuz 2020

Uzm.psk Polen Güneş Şanlı 1993 yılında Adanada doğdu. İlkokul ortaokul ve lise öğrenimini Adanada tamamladı. Psikoloji eğitimini  ve uzmanlık eğitimini  İstanbulda tamamladı. Aynı yıllarda farklı kültürlerin çocuk davranışları üzerine etkisini araştırmak için Yunanistanda bulundu. İstanbul Kolan Hastanesinde 2 sene görev yaptıktan sonra memleketine dönüp burada hizmet vermeye başladı. 4 yıldır Türkmenbaşı Tıp Merkeizinde görev yapmaktadır. Özel ilgi alanları tenis oynamak ve yüzmedir.

Read more

Aybel YAMANYILMAZ

5 Temmuz 2020

1 Mart 1969 Adana doğumlu Aybel Yamanyılmaz, evli ve iki çocuk annesidir.  Anadolu Tekstil Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi üzerine diploma alarak eğitim hayatına devam etmiştir. Eğitim hayatın her alanında devam ettiğini düşünerek, Üniversiteye Açık Öğretim Fakültesi Felsefe ve Sosyal Hizmetler okuyarak devam etmektedir. Bir dönem Açev’de gönüllü öğretmenlik yapmıştır. Hali hazırda aile şirketleri olan SASU Su Ürünleri A.Ş. de, Ürün geliştirme ve Fuar tanıtım organizasyonlarına katkı sağlamaktadır. Gönüllü olarak sosyal sorumluluk projelerine ve vakıflara desteklerine devam ederken, kişisel gelişim konusunda eğitimler alarak Yaşam İlişkileri, Öğrenci ve Kurumsal Koçluk çalışmaları ve Bio Enerji alanında eğitimler ve çalışmalarına devam etmektedir.

Read more