• 2 Kasım 2019

  25. Yıl Kuruluş Balosu

  Vakfımızın 25. Yıl Geleneksel Kuruluş Balosunu görkemli bir şekilde kutladık. Çeyrek asırlık vakfımızın bu anlamlı gecesine Sasu Su Ürünleri ana sponsor olurken, her yıl bir kişinin layık görüldüğü Güneyin İncisi ödülü de bu yıl Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın oldu. Funda Arar muhteşem sesiyle, Ahmet Selçuk İlkan’da şiirleriyle balomuzda renk kattı. Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Hasan Boğa sponsorlarımıza ve vakfın yönetim kuruluna eğitime verdikleri destekler için teşekkürlerini ileterek plaketlerini takdim etti. Gecenin akışını ise muhteşem sunumuyla Şebnem Arda Boğa gerçekleştirdi.

  Devamını Oku
 • 16 Ekim 2019

  Gev Büyük Buluşma Etkinliği

  Ailemizin parçası olan bursiyerlerimizle buluşma etkinliğimiz bu yıl da dolu dolu geçti. Vakfımıza yeni katılan bursiyerlerimizin vakıf yönetimiyle, gençlik kolu üyelerimizle, kadın kollarıyla ve birbirleriyle tanışmalarını amaçladığımız bu anlamlı toplantımızda konuşmacılarımız Ece Üvey ve Peppy Cooky anlattıklarıyla farkındalık yarattılar.

  Devamını Oku
 • 15 Ekim 2019

  Paintball Etkinliği

  Paintball etkinliğimizde ailece hep birlikte eğlence dolu bir gün geçirdik. Heyecan, aksiyon ve eğlence dolu etkinliğimiz sonrasında birlikte ne kadar güçlü olduğumuzu tekrar hatırladık.

  Devamını Oku
 • 15 Ekim 2019

  Resim Dersleri

  Bu yaz gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizden biri de resim derslerimizdi. Gönüllü olarak etkinliğimizde eğitim veren Yasin Tabakan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Devamını Oku
 • 15 Ekim 2019

  Batı Karadeniz Gezisi

  Gelenekselleşen gençlik gezilerimizi tekrar hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Batı Karadeniz’e düzenlediğimiz gezimizde yoğun bir dönemin ardından keyifli bir mola veren bursiyerlerimizle eğlenceli anılar biriktirdik.

  Devamını Oku
 • 14 Ekim 2019

  Fujifılm Etkinliği

  GEV Gençlik Kolları ağustos ayında Fujifilm ile birlikte güzel bir etkinliğe imza attı. Sokak fotoğrafçılığına dair bilgiler alan ve harika fotoğraflar çekmeyi öğrenen Gençlik Kolları ekibimiz keyifli bir gün geçirdi.

  Devamını Oku
 • 29 Eylül 2019

  Kadınlar Kolu Kahvaltısı

  Güney Eğitim Vakfı Kadınlar Kolu, her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinlik ve çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 29 Eylül Pazar günü ATOSEV Tesisleri’nde düzenlediğimiz güz kahvaltısıyla sezona merhaba dedik. Geleneksel hale gelen kahvaltımıza, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, TIMS Productions Kurucuları Timur Savcı, Burak Sağyaşar, Gazeteci-Belgesel Yapımcısı Nebil Özgentürk, Hürriyet Gazetesi Çukurova Bölge Temsilcisi Erdal Fernergiz, vakıf kurucuları, üyeleri ve gönüllüleri katıldı. Eğitim gönüllülerinin katıldığı bu güzel organizasyonu yoğun ilgi ve güzel dönüşlerle gerçekleştirdik.

  Devamını Oku
 • 15 Eylül 2019

  Mezunlar Gecesi

  Mezun bursiyerlerimizin katılımıyla gerçekleşen mezunlar gecesi yemeğimiz bu yıl da vakıf üyelerimizin katılımıyla gerçekleşti. Mezuniyet yemeğimize katılan tüm bursiyerlerimize ve yönetim kurulumuza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Devamını Oku
 • 13 Haziran 2019

  La Creme Atölye Etkinliği

  Haziran’ın ilk haftasında La Creme Atölye’nin ev sahipliğinde bursiyerlerimiz ve GEV Eğitim Gönüllüleri bir araya gelerek harika bir workshop gerçekleştirdi.  Gözleri kapalı olan GEV gönüllülerine bursiyerler yardım ederek lezzetli, eğlenceli tartlar yaptılar. Şefin minik oyunlarına karşı bursiyerlere güvenen gönüllüler ortaya harika bir iş çıkardı. Ev sahipliği için La Creme Atölye ekibine teşekkür ederiz.

  Devamını Oku
 • 4 Haziran 2019

  Bayramlaşma

  Biz çok büyük ve güzel bir aileyiz. Bayram buluşmalarımız her yıl olduğu gibi bu yıl da güzel geçti. Gülen yüzler, keyifli sohbetlerle dolu bir bayramlaşmaya ev sahipliği yapmanın gururunu yaşadık.

  Devamını Oku