Dışarıdan bakınca vakıf, içeriye girince sıcacık bir yuva… Gün geçtikçe sevgiyle büyüyen kocaman bir aile.. O kapıdan ilk girdiğimde sadece “ben” diyordum. Çıkarken ise farkında olmadan “biz” demeyi öğrenmişim. Bizlere farkındalığı ve sevmeyi aşılayan bu aileye ne kadar teşekkür etsek az kalır. İyi ki bu aile var. İyi ki bu ailenin üyesiyim. İyi ki varsın GEV…
Son Haberler
GEV 19. Bahar Şenliği
Tarih: 10 Haziran 2024GEV Kadınlar Kolu Sergi ve Konser Etkinliği
Tarih: 8 Mart 202429. YIL KURULUŞ BALOSU
Tarih: 28 Kasım 2023GEV Ailesi Öğle Yemeği
Tarih: 10 Kasım 2023GEV Gençlik Kolu Gezisi
Tarih: 1 Eylül 2023