GEV Benim sevgili ailem! Böylesine içten, samimi, sıcak bir ortamda bu havayı solumak benim için yaşama sevincim. Bu şansı biz yeni nesil gençlere veren, zor zamanlarımızda yanımızda olduğunu gönül bağı ile hissettiren; sevginin, saygının, hoşgörünün ve vefanın bir arada olduğu; topluma ve insanlığa daha faydalı bireyler olarak yetişmemize yardımcı olan, bizden sonraki nesillere ışık olma yolunda büyük katkı sağlayan emekçi ve yardımsever aile ortamıdır.
Son Haberler
GEV 19. Bahar Şenliği
Tarih: 10 Haziran 2024GEV Kadınlar Kolu Sergi ve Konser Etkinliği
Tarih: 8 Mart 202429. YIL KURULUŞ BALOSU
Tarih: 28 Kasım 2023GEV Ailesi Öğle Yemeği
Tarih: 10 Kasım 2023GEV Gençlik Kolu Gezisi
Tarih: 1 Eylül 2023