Haziran’ın ilk haftasında La Creme Atölye’nin ev sahipliğinde bursiyerlerimiz ve GEV Eğitim Gönüllüleri bir araya gelerek harika bir workshop gerçekleştirdi. Gözleri kapalı olan GEV gönüllülerine bursiyerler yardım ederek lezzetli, eğlenceli tartlar yaptılar. Şefin minik oyunlarına karşı bursiyerlere güvenen gönüllüler ortaya harika bir iş çıkardı. Ev sahipliği için La Creme Atölye ekibine teşekkür ederiz.
Son Haberler
GEV 19. Bahar Şenliği
Tarih: 10 Haziran 2024GEV Kadınlar Kolu Sergi ve Konser Etkinliği
Tarih: 8 Mart 202429. YIL KURULUŞ BALOSU
Tarih: 28 Kasım 2023GEV Ailesi Öğle Yemeği
Tarih: 10 Kasım 2023GEV Gençlik Kolu Gezisi
Tarih: 1 Eylül 2023