Sheraton Oteli’nde gerçekleşen 22. Yıl Kuruluş Balosunda Güney’in İncisi ödülü bu yıl 50. Sanat yılını kutlayan şair, yazar, müzisyen, yönetmen Zülfi Livaneli’ye verildi. Livaneli ödülünü, geceye onur konuğu olarak katılan Yaşar Kemal’in eşi Ayşe Semiha Baban’dan aldı. Güney Eğitim Vakfı’na yıllardır destek veren araştırmacı, yazar, gazeteci Nebil Özgentürk de geceye onur konuğu olarak katılan bir diğer isimdi. Geceye sesiyle renk katan sanatçımız Kubat ise misafirlerimize keyif dolu anlar yaşattı.

Geceye Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Alyeni etkileyici konuşmasıyla başladı. Konuşmanın ardından önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toprak, üyeler; Zuhal Güran, Bülent Gizir, Süreyya Çiçektakan, Semih Karademir ile önceki dönem kadınlar Kolu Başkanı Selda Toprak’a plaketleri verilerek katkılarından dolayı teşekkür edildi.

Gecemize ana sponsor olarak katılan Özülkü Şirketler Grubu’na ve Seyhan Belediyesi, Turgut Özal Mado, Eral Okulları, Ardıç Tarım, AL-DE Kimya Sanayi Yatırımlar, Toprak Diş Polikliniği, Buga Ajans, Diba Davet Organizasyon, Cantek Mühendislik, Gökhan Morgül, Seyhan Park Evleri, Türkmenbaşı Tıp Merkezi’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.