8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü her yıl olduğu gibi, bu yılda yığınsal olarak andık. Arkadaşların hafta boyunca değişik etkinliklere katılacağını düşünerek, 1 Mart’ta Turgut Özal Mado’da bir araya geldik. Yönetici Koçu Sn. Eylem Aktay Sayılgan “Türkiye’de Kadın Olmak” konulu bir sunum yaptı. Kendilerine vakfımızın kadınları adına teşekkür ederiz.
Son Haberler
GEV 19. Bahar Şenliği
Tarih: 10 Haziran 2024GEV Kadınlar Kolu Sergi ve Konser Etkinliği
Tarih: 8 Mart 202429. YIL KURULUŞ BALOSU
Tarih: 28 Kasım 2023GEV Ailesi Öğle Yemeği
Tarih: 10 Kasım 2023GEV Gençlik Kolu Gezisi
Tarih: 1 Eylül 2023